واردات کالاهایی که در داخل به‌قدر کافی تولید میشود، بایستی به‌صورت یک حرام شرعی و قانونی شناخته بشود(امام خامنه ای)

مطالبه ی مردم استان البرز از مسئولین قوای سه گانه:

رهبری به‌عنوان ولی‌فقیه جامعه و مجتهد جامع‌الشرایط، خرید کالاهای وارداتی که مشابه داخلی دارند را حرام شرعی اعلام کرده و فرمودند که به شکل قانونی هم منع شود؛ اگر راست می‌گویید که به فکر کشور هستید باید حتی توافقنامه‌هایی که برخلاف این حکم شرعی منعقد کرده‌اید بی‌اعتبار اعلام کنید.

باید اجازه ثبت سفارش واردات به کالاهای دارای مشابه داخلی داده نشود؛ نهادهای دولتی از تولیدات خارجی مانند لوازم‌التحریر یا چای و میوه خارجی در برنامه‌ها و پذیرایی‌ها استفاده نکنند، صداوسیما تبلیغات کالای خارجی را ممنوع کند. در شهر از اکران بنرهای تبلیغاتی که کالای خارجی را تبلیغ می‌کنند جلوگیری شود. بر روی اتوبوس‌ها و مراکز فروش تبلیغ کالای ایرانی شود و تولیدکنندگان هم مطالبه گر بیانات رهبری بوده و کیفیت را بالا ببرند تا وضعیت اقتصادی کشور به سامانی برسد.

دیدید که مثلاً با این تعرفه ترجیحی که بین ایران و ترکیه بسته شد و تعدادی کالا من‌جمله پوشاک چگونه وارد کشور شد که نتیجه‌اش تعطیلی واحدهای تولیدی داخلی شد و هزاران نفر بیکار شدند، این قبیل امور باید برچیده شود تا اقتصاد نفس بکشد.

امت مسلمان استان البرز

مقالات مرتبط

امام‌جمعه کرج تاکید کرد: لزوم توجه جدی مجلس و دولت به کنترل واردات کالاهای دارای مشابه داخلی

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر کرج، ضمن توصیه همگان به رعایت تقوای الهی بیان داشت: اهل…

پاسخ‌ها

  1. كارخانه هاي توليد پارچه در كشور را راه اندازي كنيد .
    توليدات پنبه كه امكان كشت آن در كشور است .
    توليد ابريشم كه با وجود باغ هاي توت در كشور امكان پرورش آن وجود دارد
    و توليدات دامپروري كه كشور ما فضاي خدادادي براي آن دارد و كارخانجات توليد پشم و چرم را فعال نماييد

ورود
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 60 دقیقه است