عیادت مسئولین مجمع استان از جوان جانباز ناهی از منکر کرجی

عصر روز شنبه (1شهریور) مسئول مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان البرز به همراه جمعی از اعضا این مجمع از جوان شریف آمر به معروف عیادت کردند.

? مسئول مجمع امر به معروف و نهی از منکر البرز در حاشیه این ملاقات با اشاره به تصویب قوانینی در حمایت از آمران به معروف گفت: قاضی خاص و ویژه ی پرونده های امربه معروف، پیگیر حادثه مهرشهر است و ان شاالله پیگیری ها تا دستگیری مجرم یا مجرمین ادامه خواهد داشت.

?وی افزود: مجمع امر به معروف و نهی از منکر پرونده پزشکی این جوان غیرتمند که در دفاع از ناموس جامعه مورد ضرب و شتم قرار گرفته را بررسی و برای ثبت جانبازی ایشان در تلاش است.

?ایشان با اشاره به بروز رفتارهای خشونت آمیز علیه آمران به معروف تصریح کرد: از ریاست محترم قوه قضائیه خواستاریم قوانین بازدارنده بیشتری را در رابطه با این موضوع وضع کنند تا کمتر شاهد چنین اتفاقات دلخراشی در سطح استان البرز و ایران اسلامی باشیم.

?این مسئول اذعان کرد: با حمایت همه جانبه آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز، دادگاه خاص امر به معروف در استان برقرار شده و این پرونده نیز به طورخاص در دادگاه ویژه امر به معروف بررسی می شود.

?مسئول مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان البرز در پایان با تاکید بر لزوم تلاش بیشتر صداوسیما و مسئولین اجرایی در اجراي درست و قوی قوانین وضع شده و ترویج سنت حسنه امر به معروف خاطر نشان کرد: اصلاح و ایمن سازی جامعه اسلامی نیازمند توجه مردم و مسئولین نسبت به این واجب فراموش شده است.

مقالات مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز: نهار ۵۰۰ میلیونی سفر رئیس‌جمهور به البرز قابل توجیه نیست / بازرسی استان ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر کرج، ضمن توصیه‌ی همگان به رعایت تقوای الهی، متّقین اعم از…

بعضی خواص در جهت تلاش عقیم دشمن، مسئله حجاب اجباری را مطرح می کنند! حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد

بیانات در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها (۱) بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و…

پاسخ‌ها

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 60 دقیقه است