شکایت از وزیر ارتباطات بخاطر ولنگاری فضای مجازی و منکرات و تخلفات آن

بخش نامه ی فوری ویژه ی “تمامی آمرین به معروف و ناهیان از منکر کشور”

السلام علیک یا فاطمة الزهرا(س)

با توجه به قانون شکنی های بعضی مسئولین و هجمه های صورت گرفته علیه دستگاه قضایی کشور بخاطر شکایت مدعی العموم و 2000نفر از مردم شریف اهواز از شخصِ آقای وزیر ارتباطات (آذری جهرمی) بخاطر:
– عدم اجرای دستورات و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
– عدم اجرای قوانین و مقررات دولتی و دستورات قضایی
– عدم ایجاد بستر امن و لازم برای فضای مجازی در کشور
– بسترسازی برای جاسوسی رایانه ای دشمنان از اطلاعات کلان مردم(بیگ دیتا)
– عدم حمایت لازم از شبکه های اجتماعی بومی در کشور و در مقابل حمایت از جاسوس افزارهای تلگرام و اینستاگرام

شما نیز طبق وظیفه شرعی و قانونی نهی از منکر با ثبت شکایت در سامانه ثبت شکایات و اعتراضات مردمی معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور به نشانی:

https://internet.ir/shekayat

به طور رسمی از مسئولین متخلف در حوزه فضای مجازی کشور که زمینه ی ترویج ابتذال، بی بندوباری، بی دینی و جرائم گوناگون فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی را در بین جامعه ی عفیف و مقتدر ایران اسلامی ایجاد کرده اند، شکایت نمایید.

ضمناً متأسفانه در پی شکایت 2000نفر از مردم اهواز از شخصِ وزیر ارتباطات بخاطر تخلفات قانونی ایشان، آقای حسن روحانی چنین واکنش نشان دادند:

?وزیر جوان داریم قوه قضائیه می‌گوید از او شکایت می‌کنم؛نمی‌ترسد اصلاً.
?خب شکایت بکنید. وزیر جوانی که به نفع مردم کار می‌کند و به دستورهای بی‌ربط اعتنا نمی‌کند این می‌شود وزیر.

چند نکته قابل بیان است:
? یکی از شعارهای تبلیغاتی آقای روحانی پایبندی به قانون بود که حتی دولت قبلِ خودش را متهم به عدم اجرای قوانین کشور میکرد ولی امروز شاهدیم که به صراحت قوانین رسمی کشور زیر پا گذاشته میشود که از جمله ی آن تخلفات بودجه ای دولت و موارد مشابه بود! ولی حالا آقای رئیس جمهور پا را فراتر نهاده و در پی شکایت چندهزار نفر از مردم و مدعی العموم بخاطر عدم اجرای قوانین و مقررات دولتی و عدم اجرای دستورات قضایی توسط آقای وزیر، چنین بیان میکند که “این وزیر جوان به دستورهای بی ربط اعتنا نمی کند”!
? این بیانات شخصِ آقای حسن روحانی خودش تخلف قانونی بوده و مجلس شورای اسلامی می بایست نسبت به صیانت از قوانین کشور واکنش نشان دهد!
? ضمناً آقای روحانی بیان نموده اند که “وزیر جوان به نفع مردم کار می‌کند” که لازم است پاسخ دهیم:
آقای حسن روحانی! از کدام مردم سخن می گویید؟ آیا مردمی که در حادثه ی تروریستی اهواز به شهادت رسیدند، مردم نبودند؟ آیا کودکان و نوجوان پاک و معصوم این کشور جزو مردم محسوب نمی شوند که باید شاهد فجایعی غیرقابل جبران مثل ماجرای ستایش و… در کشور باشند؟ آیا جوانان نخبه ی این کشور که در حال توسعه و تولید شبکه های اجتماعی و نرم افزارها و حتی سخت افزارهای گوناگون بوده اند ولی حالا بخاطر عدم حمایت های شما مسئولین که جزو وظایف قانونی و دستورات مؤکد مقام معظم رهبری به شورای عالی فضای مجازی بوده است، بی کار شده اند، جزو مردم محسوب نمی شوند؟ آقای رئیس جمهور، لطفاً به این صحبت های رسانه ای پایان دهید و کمی به حقایقِ این عالم توجه کنید!!
? آقای رئیس جمهور و آقای وزیر و دیگر مسئولین حوزه فضای مجازی کشور: توصیه می کنیم شما را که باید بخاطر ولنگاری فضای مجازی کشور بعد از این همه تأکیدات و دستورات رهبر معظم انقلاب، روزی در دادگاه الهی و افکار عمومی آینده ی تاریخ کشور، جوابگوی جنایات انجام شده، خون های ریخته شده، پاکی های از دست رفته کودکان و نوجوانان و دختران و پسران این مرز و بوم و ضربات وارده به ابعاد گوناگون این نظام اسلامی که شهدای فراوانی برای ایجاد این کشور، مظلومانه از پدران و مادران و همسران و فرزندانشان جدا شدند، باشید…

والسلام علی من اتبع الهدی

مقالات مرتبط

بعضی خواص در جهت تلاش عقیم دشمن، مسئله حجاب اجباری را مطرح می کنند! حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد

بیانات در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها (۱) بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و…

گزیده‌ای از بیانات نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در البرز درباره موسیقی و کنسرت: اجراشدن و نشدن کنسرت‌ها ربطی به بنده ندارد/ مطابق قانون عمل کنید

در روزهای اخیر، موضع‌گیری‌های مختلفی درباره موسیقی و مشخصاً برگزاری کنسرت‌ها از سوی برخی افراد اتخاذ می‌شود که بعضاً آن‌ها را منتسب به حضرت آیت‌الله…

پاسخ‌ها

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 60 دقیقه است