دوره آموزش عمومی مجمع استان البرز

باسلام و صلوات بر محمد و آل محمد

محتوای دوره آموزش عمومی مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز در دو بخش زیر خواهد بود:

1- کتاب واجب فراموش شده

2- نظام نامه ی آموزشی مجمع رهروان کشور

به عزیزانی که این دو منبع را مطالعه نموده و بتوانند در آزمون مربوطه قبول شوند، گواهی پایان دوره آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر مجمع استان، اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است که در طول سال، این دوره ها در صورت توان به صورت حضوری نیز در محل مجمع برگزار می شود که زمان های دقیق آن از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

مقالات مرتبط

گزیده‌ای از بیانات نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در البرز درباره موسیقی و کنسرت: اجراشدن و نشدن کنسرت‌ها ربطی به بنده ندارد/ مطابق قانون عمل کنید

در روزهای اخیر، موضع‌گیری‌های مختلفی درباره موسیقی و مشخصاً برگزاری کنسرت‌ها از سوی برخی افراد اتخاذ می‌شود که بعضاً آن‌ها را منتسب به حضرت آیت‌الله…

بعضی خواص در جهت تلاش عقیم دشمن، مسئله حجاب اجباری را مطرح می کنند! حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد

بیانات در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها (۱) بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و…

پاسخ‌ها

 1. سلام اين موضوع اطلاع رساني نشده بود كه از قبل امتحاني است بايد كتابي مطالعه شود
  نظامنامه را هم در اختيار ما نگذاشته بودند….
  زنگ زديم به مسئولين اطلاع نداشتند ؟؟؟!!!

  1. سلام علیکم-تا به حال یک بار دوره عمومی مجمع توسط استاد تقوی برگزار شده که در پایان آن نیز گواهی آموزش عمومی به قبول شدگان اعطا گردید.
   درحال حاضر این طرح برای علاقه مندانی که نمیتوانند در دوره های حضوری شرکت نمایند، طراحی گردیده است که انشاالله از سال96، اجرایی خواهد شد.
   لازم به ذکر است که محتوای آموزشی دوره های حضوری آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر استان نیز همین دوکتاب خواهد بود که توسط اساتید مجمع آموزش داده خواهند شد.
   باتشکر و آرزوی توفیق الهی برای شما

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 60 دقیقه است