بیانیه سازمان بسیج رسانه استان البرز در حمایت از مواضع آیت الله حسینی همدانی

بسمه تعالی

جاء الحق وزهق الباطل

بدون شک در استانه ۴۰ سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی کشور عزیزمان ایران انچه بیش از هر چیزی برای تمامی گروهها حائز اهمیت می باشد چیزی نبوده ونیست بجزء وحدت ،اتحاد،همدلی ؛

اما نمی دانم دیروز وامروز چه اتفاقی رخ داده که برخی از مدعیان خدمتگزاری به مردم در کلانشهر کرج با حمایت همه جانبه از ریاست مجلس شوراء اسلامی به لغوسخنرانی ایشان در این شهر معترض هستند .اقایان محترم می دانم ومی دانید و شهروندان ایران کوچک بخوبی اگاه هستند هدف از زدن سنگ لاریجانی به سینه چیزی نیست بجزحل مشکلات خویشتن .امام جمعه محترم کلانشهر کرج امروز رداء مبارزه با نامردانی را به قامت کرده که فشار اقتصادی تحمیلی بر مردم چیزی نبوده بجزسوء مدیریت برخی از این اقایان .بعنوان فرزند انقلاب امروز یک حسینی همدانی می شوم ومی گویم خجالت بکشید دعوای زرگری تان را کنار بگذارید به جمع مردم  آیید وببینید برسرسفره اقتصادی شان چه امده .اقایان نماینده منتخب خانه ملت در کلانشهر کرج

حسینی همدانی می شویم وبانگ بر می اوریم خدمت به مردم افتخاری است گرانبها.

ما هستیم بر عهدی که با ولایت بسته ایم .

اما شما مدعیان پوشالی امروز  مخالف نماینده محترم مقام معظم رهبری در کلانشهر کرج می باشید.

همه باهم یک حسینی همدانی می شویم .

 

واما روی سخن بانمایندگان حوزه انتخابیه (کرج.فردیس.اشتهارد.اسارا)

اقایان دکتر محمد جواد کولیوند

واقای عزیز اکبریان

وفاق وهمدلی مورد اشاره شما ارزوی همه احاد ملت ایران است .مجلس خانه ملت است وشما عزیزان مستاجرین این خانه.چگونه ممکن است حرمت صاحب خانه را حفظ ننمایید .خانه ملت محل سیاسی کاری وسیاسی بازی نیست خانه ملت محل قانونگذاری برای حل مشکلات صاحب خانه است .بدون شک سخنان ایت الله حسینی همدانی خواست احاد مردم کرج می شود نماینده محترم ولی فقیه نیک وبد همه مسائل را بهتر از شما عزیزان می داند.

سیاسی کاری ممنوع

من حسینی همدانی هستم

✍تریبون #نماز_جمعه به عنوان پایگاه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی به دور از جانبداری های سیاسی و درجهت انسجام بیشتر جامعه و تقویت اقتدار نظام جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب به دست افرادی صالح و با تقوا شکل گرفته و این تریبون ها همواره در قاموس رسانه ای فراگیر فعال در برهه های حساسی از تاریخ چهل ساله این #انقلاب عمل نموده اند.

 

✍ایران اسلامی از کارکرد تریبون #نماز_جمعه در ادوار مختلف از جمله دوران #دفاع_مقدس بهره ها برده و اکنون شرایط فعلی جامعه می طلبد ائمه جمعه با هوشیاری کامل ازطریق این تریبون و به دور از وابستگی های سیاسی به تبیین مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازند.

 

✍امام جمعه دانشمند و انقلابی #کرج نیز در مقاطع مختلف در نقش پدر معنوی این شهر همواره از نظر رفتاری و تاثیرگذاری در خطبه ها، صداق بارز ایجاد وحدت و در سخنانش هیچگاه به سمت 2 قطبی کردن جامعه نبوده و همواره برای ایجاد امت واحده تلاش کرده است.

 

✍ در روزهای اخیر حواشی بسیاری در خصوص اظهار نظر وی در خصوص سخنران روز بیست و دوم بهمن ماه امسال بوجود آمده و برخی با بغض و کینه نسبت به ایشان و مواضع وی اقدام به ایجاد تنش در افکار عمومی و موضع گیری های سیاسی در قبال سخنان وی کرده اند که جای بسی تاسف است زیرا ایشان همواره بذر محبت را در جامعه کاشته و هیچگاه تخم کینه را در بین مردم نکاشته است.

 

✍ ائمه جمعه زمانی که منصوب می شوند استقلال و حریت دارند که با توجه به این آزادگی می توانند راجع به هر مساله سیاسی و کشوری، در صورتی که با منافع ملی و نظام در تضاد نباشد، اظهار نظر کنند و باید زبان مردم در بیان مشکلات، تبعیض ها و بی عدالتی ها باشد.

 

✍ در این صورت اگر #آیت_الله_حسینی_همدانی موضوعی را تایید کرد یا نقدی داشت نباید وی را متهم کرد که برخورد جناحی یا سیاسی داشته است.

 

✍ اما از آنجا که نقدها گاهی به #قوه_مجریه، قضاییه و مقننه وارد است، برخی با نگرش سیاسی به آن توجه می کنند و این نگرش موجب قضاوت ناصحیح در حمایت ها و نقدها شده است.

 

✍ خطبه های #نماز_جمعه مظهر نصح و خیرخواهی امت اسلامی و ملت ایران است و سزاور است از هر گونه شائبه تخریب و تفرقه میان نیروهای انقلاب مطلقا به دور باشد و انتظار می رود تا مواضع سیاسی نیز در برابر آن فارغ از حب و بغض صورت گیرد.

 

✍طرح مشکلات مختلف جامعه و انتقاد از افرادی که مسبب برخی مشکلات و ضعف های جامعه هستند باید در سخنان خطیب جمعه باشد اما نباید با سو استفاده گعده های خاص و افکار انحرافی فرصت طلبان، منجر به تنش در جامعه شود زیرا #نماز_جمعه منادی وحدت است.

 

✍ازین رو با اتفاقات چند روز اخیر، حمایت از #امام_جمعه_محترم و منویات ایشان که همواره راهگشای مدیران و و مردم انقلابی #کرج بوده بیش از پیش ضروری است تا مبادا فرصت طلبان و منفعت خواهانی که همواره برای تضعیف یاران امام و رهبری در صف ایستاده اند و کمین کرده اند به اهداف خود برسند.

 

#بصیرت

#امام_جمعه_کرج

#آیت_الله_حسینی_همدانی

#سازمان_بسیج_رسانه_استان_البرز

 

?سازمان بسیج رسانه استان البرز?

مقالات مرتبط

بعضی خواص در جهت تلاش عقیم دشمن، مسئله حجاب اجباری را مطرح می کنند! حکومت اسلامی موظف است مقابل حرام اجتماعی بایستد

بیانات در دیدار مداحان اهل‌بیت علیهم‌السلام به مناسبت میلاد حضرت فاطمه‌ی زهرا سلام‌الله‌علیها (۱) بسم الله الرّحمن الرّحیم و الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و…

گزیده‌ای از بیانات نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در البرز درباره موسیقی و کنسرت: اجراشدن و نشدن کنسرت‌ها ربطی به بنده ندارد/ مطابق قانون عمل کنید

در روزهای اخیر، موضع‌گیری‌های مختلفی درباره موسیقی و مشخصاً برگزاری کنسرت‌ها از سوی برخی افراد اتخاذ می‌شود که بعضاً آن‌ها را منتسب به حضرت آیت‌الله…

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز: نهار ۵۰۰ میلیونی سفر رئیس‌جمهور به البرز قابل توجیه نیست / بازرسی استان ورود کند

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهر کرج، ضمن توصیه‌ی همگان به رعایت تقوای الهی، متّقین اعم از…

پاسخ‌ها

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 60 دقیقه است