»از واجب فراموش شده :
امام علی(ع):غایه‌الدین الامر بالمعروف والنهی عن المنكر واقامة الحدود
ورود به جلسه ی برخط (آنلاین)

ورود به جلسه ی برخط (آنلاین)

 بسم الله الرحمن الرحیم
خواهشمند است پیش از ورود به سامانه ی برخط مجمع به نکات زیر توجه نموده و سپس مشخصات زیر را تکمیل فرمایید:

۱- پس از تکمیل مشخصات زیر، دکمه “ورود به جلسه” را انتخاب کرده و پس از نمایش صفحه ی جدید، از طریق ورود میهمان وارد سامانه آموزش مجازی برخط مجمع شوید.
۲- برای استفاده از سامانه آموزشی مجمع می بایست مرورگر شما طبق مشخصات اعلام شده در سامانه، به روزرسانی شده باشد.
۳- جهت پرسش از استاد می توانید از بخش ارسال پیام در سامانه استفاده نمود و برای فعال شدن میکروفن تان، ابتدا تصویر “دست” را در صفحه سامانه، فشرده تا استاد محترم در صورت صلاحدید، مجوز اتصال میکروفن را به شما بدهند.
۴- جهت جلوگیری از اکوی صدای استاد، دقت فرمایید که “نباید در چند زبانه از مرورگر خود، به سامانه وارد شده باشید”، لذا می بایست زبانه های اضافی را ببندید.
۵- در صورت وجود پارازیت یا قطع و وصل صدای استاد، از اتصال و سرعت اینترنت و میزان آنتن خود مطمئن شوید ، اگر سرعت اینترنت شما پایین میباشد، می توانید با توقف تصویر استاد(با انتخاب دکمه توقف(pause) بر روی تصویر استاد) کیفیت صدای دریافتی را افزایش دهید. در صورتی که مشکلی از طرف اینترنت شما نباشد، احتمال دارد که اشکال ایجاد شده بخاطر ترافیک سامانه و یا سرعت اینترنت استاد باشد لذا وضعیت خود را تغییر نداده و تنها کمی صبر نمایید تا در صورت توان، مشکلات سامانه از طریق ما رفع گردد.
۶- در صورت بروز مشکل در استفاده از سامانه نیز میتوانید با شناسه @masajedesalehin در ایتا ارتباط گرفته و مشکلات خود را اعلام نمایید.
۷- ان شاءالله در مسیر احیا و اقامه ی این واجب فراموش شده موفق و پیروز باشید. از شما نیز التماس دعای حرکت و ثبات قدم بر صراط مستقیم ولایت امام خامنه ای روحی فداه را داریم.

با ذکر صلوات هدیه به ارواح مطهر حضرت امام(ره) و شهدای اسلام

قالب وردپرس