»از واجب فراموش شده :
امام علی(ع):غایه‌الدین الامر بالمعروف والنهی عن المنكر واقامة الحدود

ثبت نام عضویت فعال

بسم الله الرحمن الرحیم

باتوجه به تحولات و ساختار جدید تشکیلاتی مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان البرز مقرر شده است که اعضای مجمع در سه سطح عادی، فعال و کادر تعریف شوند.

اعضای عادی، عموم مردمی از استان البرز می باشند که در برنامه ها یا جلسات عمومی مجمع شرکت کرده و اعلام تمایل به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر و ارتباط با مجمع استان نموده اند.

اعضای فعال، افرادی هستند که با گذراندن سه دوره ی :

۱-دوره مهمّ طرح ولایت(مبانی اندیشه اسلامی) (طراحی شده توسط مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) به مدیریت حضرت علامه مصباح یزدی حفظه الله

۲-دوره جامع آموزش امر به معروف و نهی از منکر (طراحی شده توسط مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز

۳-دوره آموزش تشکیلاتی و سازماندهی فرهنگی (طراحی شده توسط مجمع امر به معروف و نهی از منکر استان البرز)

تمایل همکاری تشکیلاتی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با مجمع استان را دارند.

اعضای کادر، مسئولینِ واحدها، معاونت ها و کارگروه های تخصصی مجمع در سطح استان هستند که دوره ی خاص آموزشی رده مسئولیتی خود را گذرانده اند مثلاً دوره های آموزشی ضابطین قضایی یا دوره تخصصی امر به معروف و نهی از منکرِ فضای مجازی و…

لذا همه اعضایی که تمایل به عضویت فعال و دریافت کارت شناسایی مجمع را دارند، می بایست حداکثر تا شروع ماه محرم، فرم زیر را تکمیل نمایند تا برای شرکت در دوره های عضویت فعال از آن ها دعوت به عمل آید:

  • اگر در دوره ای تا بحال شرکت نکرده اید، قید کنید که "تا به حال در دوره ای شرکت نکرده ام"
  • اگر تا به حال مطالعه ای را در این زمینه نداشته اید، قید نمایید که "تا به حال در این زمینه مطالعه ای نداشته ام"
    دوره طرح ولایت، دوره است که با تلاش حضرت علامه مصباح یزدی برگزار شده و مورد توصیه ی رهبرمعظم انقلاب(مدظله العالی) می باشد.
    کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن مجموعه سخنرانی امام خامنه ای در یک ماه رمضان پیش از انقلاب اسلامی می باشد که توسط انتشارات صهبا به صورت کتاب به چاپ رسیده است.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
قالب وردپرس