عصر روز شنبه (1شهریور) مسئول مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان البرز به همراه جمعی از اعضا این مجمع از جوان شریف آمر به معروف عیادت کردند.

? مسئول مجمع امر به معروف و نهی از منکر البرز در حاشیه این ملاقات با اشاره به تصویب قوانینی در حمایت از آمران به معروف گفت: قاضی خاص و ویژه ی پرونده های امربه معروف، پیگیر حادثه مهرشهر است و ان شاالله پیگیری ها تا دستگیری مجرم یا مجرمین ادامه خواهد داشت.

?وی افزود: مجمع امر به معروف و نهی از منکر پرونده پزشکی این جوان غیرتمند که در دفاع از ناموس جامعه مورد ضرب و شتم قرار گرفته را بررسی و برای ثبت جانبازی ایشان در تلاش است.

?ایشان با اشاره به بروز رفتارهای خشونت آمیز علیه آمران به معروف تصریح کرد: از ریاست محترم قوه قضائیه خواستاریم قوانین بازدارنده بیشتری را در رابطه با این موضوع وضع کنند تا کمتر شاهد چنین اتفاقات دلخراشی در سطح استان البرز و ایران اسلامی باشیم.

?این مسئول اذعان کرد: با حمایت همه جانبه آیت الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان البرز، دادگاه خاص امر به معروف در استان برقرار شده و این پرونده نیز به طورخاص در دادگاه ویژه امر به معروف بررسی می شود.

?مسئول مجمع امربه معروف و نهی از منکر استان البرز در پایان با تاکید بر لزوم تلاش بیشتر صداوسیما و مسئولین اجرایی در اجراي درست و قوی قوانین وضع شده و ترویج سنت حسنه امر به معروف خاطر نشان کرد: اصلاح و ایمن سازی جامعه اسلامی نیازمند توجه مردم و مسئولین نسبت به این واجب فراموش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید