»از واجب فراموش شده :
امام علی(ع):غایه‌الدین الامر بالمعروف والنهی عن المنكر واقامة الحدود
سند ۲۰۳۰ کارخانه مزدورسازی

سند ۲۰۳۰ کارخانه مزدورسازی

📣📣📣فراخوان
همان طور که دشمنان ارزش های اسلامی، با مانور بی عفتی و ابتذال در بین نوجوانان کشور سعی در نشان دادن فضای جامعه به نفع خودشان هستند، شما مؤمنان البرزی نیز فعالیت های مؤمنانه نوجوانان پاک مسجدی و بسیجی محله خودتان را با ذکر نشانی برای ما ارسال نمایید تا انشاالله بتوانیم در فضای مجازی انتشار دهیم!

ضمناً هرگونه گزارش خود را از تخلفات مدارس سطح استان به کانال مجمع یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۳۰۰۳۱۳ و یا از طریق بخش ارسال گزارشات مردمی سایت مجمع ارسال فرمایید.

یا قاسم بن الحسن(ع) ادرکنا

#فهمیده_ها_زنده_اند
#جلوی_تقی_زاده_ها_را_خواهیم_گرفت
#سند_۲۰۳۰_ننگ_مسئولین_فاسد

امام خامنه‌ای: «این آن لُبّ کلام در سند ۲۰۳۰ است. یعنی چه؟ یعنی جنابعالی، انسان متدیّن و علاقه‌مند به کشورتان، علاقه‌مند به آینده‌تان، در کلاس درستان سرباز برای غرب درست کنید. این که روی سند ۲۰۳۰ این قدر اصرار دارند و کار میکنند، آشکار و غیر آشکار سعی میکنند این را تحکیم کنند بر مناسبات کشورها از جمله کشور ما، این معنایش این است؛ چون دستورات و توصیه‌ها و نکات اصلی موجود در این سند برای آموزش و پرورش این است که آموزش و پرورش باید جوری مناسبات فکری شاگردان را تنظیم کند که فلسفه‌ی زندگی‌شان، اساس زندگی‌شان، مفهوم حیات در نظرشان، طبق تفکّر غربی باشد. همین که عرض کردم؛ شما اینجا بنشینید سرباز درست کنید برای انگلیس و فرانسه و آمریکا و بقیّه‌ی این وحشی‌های کراوات‌زده‌ی ادکلن‌زده‌ی ظاهرساز؛ همینهایی که آدم میکشند بدون اینکه خم به ابرو بیاورند، به آدمکش کمک میکنند بدون اینکه خم به ابرو بیاورند؛ میگویند آقا چرا شما به سعودی کمک میکنید؟ میگویند ما به پولش احتیاج داریم؛ میدانند که در یمن چه ‌کار دارد میکند، در عین حال کمکش میکنند. اینها بنشینند آنجا، ما برای اینها در ایران و در کشورهای آسیا و غرب آسیا و کشورهای اسلامی و مانند اینها، سرباز و پشتیبان و رعیّت تربیت کنیم؛[سند] ۲۰۳۰ این است.» ۱۳۹۸/۰۲/۱۱

نظر بدهید!!!

نظر شما برای “سند ۲۰۳۰ کارخانه مزدورسازی”قالب وردپرس