»از واجب فراموش شده :
امام علی(ع):غایه‌الدین الامر بالمعروف والنهی عن المنكر واقامة الحدود
حمله وحشیانه ۹ دختر و پسر فاسد و مست به یک جوان ۲۶ساله ی ناهی از منکر کرجی

حمله وحشیانه ۹ دختر و پسر فاسد و مست به یک جوان ۲۶ساله ی ناهی از منکر کرجی

امیر دهقان طلبه ۲۶ ساله مدرسه علمیه امام رضا (ع) کرج، پنجشنبه شب به همراه یکی از دوستانش به یک بستنی فروشی در میدان خوشنام مشکین دشت کرج رفته که مورد حمله چندتن از هنجار شکنان قرار گرفت.

به گزارش فضای مجازی این طلبه جوان پس از ورود به مغازه با شش پسر و سه دختر جوان که پوشش نامناسب داشت روبه رو شد.

این طلبه گفت: من فقط نگاه سنگینی به آنان کردم و خواستم به نوعی با نگاهم نهی از منکر کرده باشم که دوتا از پسرها که حالت طبیعی نداشتند، شروع به توهین و فحاشی به من و برادران بسیجی کردند.

وی ادامه داد: به جوانان تذکر دادم که اینجا محیط عمومیه و خانواده نشسته، و مراقب کلام و رفتارتون باشید که در همین حین به من حمله کرده و مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند؛ که در همین حین دخترها نیز به داخل ماشین رفته و با در دست داشتن چاقو و قمه به من حمله کردند.

آمر امر به معروف افزود: علاوه بر ضرب و شتم من، به چند نفر از جمله یکه پیرمرد که برای حمایت از من آمده بود را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادند و پس از خروج از مغازه شروع به عربده کشی وسط خیابان کردند.

این طلبه جوان در پایان افزود: شماره پلاک دو خودروی دنا سفید رنگ و ۲۰۶ نوک مدادی رو مردم یادداشت کردند و روز جمعه با گواهی پزشک قانونی به دادگستری فردیس مراجعه و شکایت خودم را به مراجع ذیصلاح اعلام نمودم.

*******

خبری دیگر به نقل از این طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر:

با یکی از دوستانم به یک بستنی فروشی در خیابان خوش نام در شهرستان ملارد رفته بودیم که در بستنی فروشی با سه خانم و شش پسر مواجه شدیم که با یکدیگر شوخی‌های نامتعارف می‌کردند.

دهقان بیان کرد: هنگامی که با یکی از پسران صحبت کردم متوجه شدم که دو نفر از آن‌ها مست هستند، اما من سعی کردم با نگاه معناداری به آن‌ها بفهمانم که رفتارهایشان نامتعارف است.

وی افزود: یکی از آن پسران چند بار مرا هوی خطاب کرد، اما من پاسخی ندادم برای بار سوم با لفظی نامناسب مرا خطاب کرد و من به او گفتم که اینجا خانواده نشسته لطفاً رعایت کن.

دهقان اضافه کرد: با گفتن این حرف من، یک صندلی را برداشت به سرم زد و من به زمین افتادم، دوستی که همراه من بود برای کمک به من جلو آمد، اما با یک صندلی به کمر او نیز زدند.

وی ادامه داد: بار بعد با تیزی صندلی به سرم زدند و با مشت، چوب و قمه به جان من افتادند که پهلو و کمرم زخمی شد حتی پیرمردی که برای جدا کردن ما جلو آمد را سیلی و لگد زدند.

دهقان گفت: مردم من را به پاسگاه شهرک ناز بردند؛ در ابتدا مأموران پاسگاه فکر کردند که من اراذل هستم که در دعوا این اتفاق برایم افتاده، اما زمانی که متوجه شدند که من مورد ضرب و شتم قرار گرفته ام با اورژانس تماس گرفتند و من را به بیمارستان انتقال دادند.

وی افزود: ۱۰ سانت پارگی در سرم ایجاد شده که بخیه زدند و پارگی در پهلو دارم، البته زیاد حاد نبود و با پانسمان رفع شد که بعد از ۴ ساعت در بیمارستان به خانه آمدم.

 

نظر بدهید!!!

یک دیدگاه برای “حمله وحشیانه ۹ دختر و پسر فاسد و مست به یک جوان ۲۶ساله ی ناهی از منکر کرجی”

  1. علی

    باید به سزای عملشان برسند تا درس عبرتی برای دیگران هم بشود.قالب وردپرس