»از واجب فراموش شده :
امام علی(ع):غایه‌الدین الامر بالمعروف والنهی عن المنكر واقامة الحدود
بیانیه مجمع امر به معروف و نهی از منکر نسبت به تخریب های صورت گرفته علیه آیت الله حسینی همدانی ؛ امام جمعه ی انقلابی کرج و اعتراض مردم به عملکرد آقای علی لاریجانی

بیانیه مجمع امر به معروف و نهی از منکر نسبت به تخریب های صورت گرفته علیه آیت الله حسینی همدانی ؛ امام جمعه ی انقلابی کرج و اعتراض مردم به عملکرد آقای علی لاریجانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین

آیت الله حسینی همدانی عالمی ناشناخته… تاریخ قضاوت خواهد کرد!

 

چند روزی است رسانه های جهت دارِ گوناگونی شروع به تخریب نماینده ی ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه ی شهر بزرگ کرج نموده اند.

بعضی از نمایندگان مجلس، اعضای احزاب و اهل قلم نیز پیرامون شخصیت امام جمعه کرج و لغوشدن سخنرانی (رئیس مجلس) شروع به اظهارنظرها و بعضاً به طور صریح یا تلویحی نسبت به مردم مؤمن استان البرز و فرمانده ی فرهنگی شهر کرج یعنی آیت الله حسینی همدانی حفظه الله تعالی توهین نموده اند.

چند نکته لازم به ذکر است:

–           بعضی اظهارنظرهای اشخاص و رسانه ها نسبت به نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر حاوی مطالب مجرمانه، توهین آمیز و تهمت بوده که تبعات قضایی و قانونی خواهد داشت!

–           طبق قانون امر به معروف و نهی از منکر مردم وظیفه دارند نسبت به مسئولین اقدام به نهی از منکر نمایند و طبق حقوق شهروندی مردم اجازه بلکه وظیفه دارند که مطالبات خود را از راه های معقول و قانونی به گوش مسئولان رسانده و درخواست پاسخگویی داشته باشند!

–           گروه های گوناگونی از مردم استان البرز همچون تشکل های دانشجویی، طلاب، بانوان، گروه های مردمی امر به معروف و نهی از منکر، دانش آموزان و… نیز از بعدِ اعلام سخنران مراسم۲۲بهمن امسال کرج طبق قوانین حقِ اعتراض و اعلام نظر خودشان را نسبت به این انتخاب داشته اند و لذا از طرق گوناگون(طومار، امضای اینترنتی، بیانیه و…) این اعتراض را به گوش مسئولان استان از جمله نماینده ولی فقیه و امام جمعه انقلابی شهر کرج رساندند!

–           مردم انقلابی کرج با کسی خصومت شخصی ندارند و دلیل این اعتراضات مردمی، عملکرد چندسال اخیرِ خودِ آقای لاریجانی بوده است. مردم انقلابی، اظهار نظر های ایشان را با بیانات صریح مقام معظم رهبری ارواحنافداه مقایسه می کنند و لذا جزو حقوق این مردم است که نماینده محترم پاسخگوی این مطالبات موکلانشان باشد و صدای اعتراض ایشان را نسبت به عملکردش بشنود تا شاید موجب اصلاح عملکرد وی گردد!

–           روشن است مطابق این سیرِ اعتراضات مردمی نسبت به عملکرد ایشان در مراسم۲۲بهمن امسال کرج ممکن بود موجب ایجاد حواشی گوناگون در مراسم جشن ۴۰سالگی انقلاب گردد که نه به مصلحت وی و نه به مصلحت استان البرز بود لذا تدبیر آن بود که مسئولین مربوطه شورای هماهنگی انقلاب اسلامی قبل از ورود علنی امام جمعه ی شهر کرج به مسئله(چراکه تذکرات غیرعلنی قبلاً از طرف ایشان اعلام شده بود)، خودشان به این مطالبه ی مردمی توجه می کردند و فردی بدون حاشیه را برای سخنرانی مراسم دعوت می نمودند!

–           آنچه یک هفته قبل از مراسم۲۲بهمن در استان البرز پیش آمد بسیار بهتر از این بود که در روز سخنرانی نماینده مجلس حواشی گوناگونی به دنیا مخابره شود که این حواشی ایجاد شده نیز بخاطر عملکرد مردم استان البرز و موضع گیری نماینده ولی فقیه نبود بلکه بخاطر تسویه حساب های شخصی و گروهی عده ای با امام جمعه ی انقلابی و مردمی کرج و جوانان انقلابی این شهر بود که قطعاً راه به جایی نبرده و نخواهند برد!

–           درحالی که رسانه های معاندنظام به کرّات به دنبالِ تخریب چهره ی آیت الله حسینی همدانی(حفظه الله تعالی) اند؛ متأسفانه شاهدیم که روزنامه ها و خبرگزاری های گوناگون داخلی نیز همراستای باهم شروع به تخریب این شخصیت انقلابی و ربّانی می کنند! چهره ای که بخاطر ابعاد برجسته و گوناگونش، جامعیتی مثال زدنی را برای مردم البرزی مشهود نموده است! درس های اخلاق ایشان که محفل ذکر و تزکیه جوانان شده است، خطبه های عالمانه و انقلابی ایشان که بیان گرِ دردها و مطالبات مردم و نظام اسلامی بوده است! شخصیتی که ساعت ها در دیدارهای مردمی شان، بعد از جلسات اخلاق یا نمازهای جمعه  و یا هرجای دیگری که بتوانند، به حل سوالات و مشکلات مردم از دانش آموزان ابتدایی گرفته تا دانشجویان و کسبه و… می پردازند و با همان دقتی به سخن یک نوجوان توجه میکنند که گویا یکی از مسئولین استان در حضور ایشان است! و شخصیتی که دشمن زیاد دارد:

آری آیت الله سیدمحمدمهدی حسینی همدانی شخصیتی ناشناخته حتی برای خودی هاست

ولی تاریخ قضاوت خواهد کرد

چرا که: والعاقبة للمتقین

 

مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان البرز

نظر بدهید!!!

یک دیدگاه برای “بیانیه مجمع امر به معروف و نهی از منکر نسبت به تخریب های صورت گرفته علیه آیت الله حسینی همدانی ؛ امام جمعه ی انقلابی کرج و اعتراض مردم به عملکرد آقای علی لاریجانی”

  1. قانع

    سلام علیکم
    با تشکر از بیانیه بسیار عالی ومحکم
    آنقدر میدانم که استان البرز وکرج شخصی مثل ایشان را تا به حال نداشته و به نظر میرسد دیگر چنین چهره ای به خود دیگر نبیند بروید نامه انتصاب حضرت آقا را برای نماینگی ولی فقیه ببینید نامه ای متفاوت است
    باتشکر فراوانقالب وردپرس