طبق استفتای شرعی امام خامنه ای، آتش به اختیار اقدام کنیم:
? سؤال: آیا وارد کردن کالاهای اسرائیلی و ترویج آن‌ها جایز است؟ در صورتی که این کار هرچند بر اثر اضطرار صورت بگیرد، آیا فروش آن‌ها جایزاست؟

جواب: باید از معاملاتی که به نفع رژیم صهیونیستی که دشمن اسلام و مسلمین است، خودداری شود و وارد کردن و ترویج کالاهای آنان که از ساخت و فروش آن سود می‌برند، برای هیچ‌کس جایز نیست و همچنین برای مسلمانان هم خرید آن کالاها به‌خاطر مفاسد و ضررهایی که برای اسلام و مسلمین دارد جایز نیست.(منبع سایت leader.ir)

اینها را تحریم می کنیم : “تلگرام-اینستاگرام-کوکاکولا-نستله-تیمبرلند-لورآل-نوکیا-پپسی و…”

لیست شرکت ها و کالاهای صهیونیستی مهمی که در ایران فعالیت کرده و توزیع می شوند به این شرح است : تلگرام-اینستاگرام-فیسبوک-توییتر-شرکت های کوکا‌کولا، فانتا، پپسی،نستله تولید کننده معروف قهوه و شکلات، جانسون تولید کننده لوازم کودک، نوکیا تولیدکننده انواع گوشی تلفن همراه و تلویزیون، شرکت سارا- لی تولیدکننده پوشاک مردانه و زنانه، شرکت های کامپیوتری اینتل و IBM ،بابیلون، شرکت تیمبرلند تولیدکننده کفش و لباس ، فیلیپس، بوش، براون، هنکل ، جنرال الکتریک ، و شرکتهای فیلمسازی: اونیورسال، برادران وارنر، کلمبیا، پارامونت، یونایتد آرتیست، اونی رویال، فاکس قرن بیستم از حامیان مالی و معنوی رژیم صهیونیستی هستند.(منبع برنا نیوز و http://boycott-zionist.persianblog.ir)

جهت دریافت اینفوگرافیک کالاهای اسرائیلی نیز از بخش زیر استفاده کنید:

اینفوگرافیک تحریم کالاهای اسرائیلی
تحریم صهیونیسم(منبع اینفوگرافیک سایت fergheha.ir)

دیدگاهتان را بنویسید